Bažnyčios remontas

2012 metais (2012 12 31 duomenys) suremontavome ir nudažėme bažnyčios ir varpinės stogus. Įrengėme dar 10 -ties trimetrinių naujų suolų šildymą (dabar jau turime 26-ius apšildomus suolus trijuose sektoriuose centrinėje navoje). Su specialiu aukšto spaudimo vandens aparatu nuplovėme bažnyčios tvorą ir šventoriaus trinkeles. Iš šventoriaus tako išrovėme didįjį kelmą, kuris labai trukdė procesijai. Gavus Kultūros Paveldo leidimą, zakristijose įdėjome tris naujus medinius langus su stiklo paketu ir dar 45 laikinus antruosius langus bažnyčioje. Apšildinome pastoges – visur uždėjome po 20 cm vatos. Įrengėme naują grindų šildymo sistemą (japoniškas Mitsubishi Electric oroterminis aparatas). Yra 140 m2 šildomos grindys (bažnyčios priekis ir dešinė pusė). Kitais metais dar reikia apšildyti 120 m2. Kairiojoje zakristijoje pastatėme naują pečių. Jau turime 24 naujų dvimetrinių suolų šoninėms navoms bei 2 priekines klaupkas, kurie jau yra pritvirtinti ant medinių padėklų (50 m2 su specialia izoliacija nuo nešildomų betonių grindų). Parapijos namų Didžiojoje (pal. Jono Pauliaus II) salėje pakeitėme radiatorius (jau dabar moderniški aliuminininiai su reguliatoriais). Parapijos namų pirmajame aukšte įstatėme visus naujus langus. Didžiojoje šarvojimo salėje ir salėje prie parapijos virtuvės įrengėme oro kondicijonierius. Dabar jau baigiame tvarkyti tualetą prie šarvojimo salių. Trakų Vokės koplyčioje jau yra įstatyti visi nauji mediniai langai su stiklo paketais (labai dėkingi esame Stanislovui ir jo pagalbininkams Aleksandrui bei Sauliui). Ypatinga padėka parapijiečiams Jadvygai Chludok ir jos broliui Albertui Čejauskui už Trakų Vokės koplyčiai padovanotą naują vokišką moderniausią vargonų variklį. Taip pat labai džiaugiuosi, kad jau yra suremontuotas Trakų Vokės prie koplyčios esančio namelio stogas (jau turime nuosavybės dokumentus). Labai dėkojame už kantrybę, supratingumą ir Aukas.