Skirkite 2 % GPM

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą parapijai, kurią teikiate paskirdami 2% GPM. Kviečiame Jus ir šiais metais tapti mūsų parapijos rėmėjais, net neatvėrus savo piniginės. Tam tik reikia užpildyti prašymo formą FR0512 ir iki gegužės 1 d. pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI).

Pateikiame reikalingus duomenys užpildymui, pagal prašymo formos FR0512 atitinkamus laukelius:

1. Asmens kodas: Įrašykite tikslų savo asmens kodą.

2. Nuolatinio Lietuvos gyventojo vardas, pavardė: Įrašykite savo vardą ir pavardę.

3. Nuolatinė gyvenamoji vieta: Įrašykite savo gyvenamosios vietos adresą.

4. Telefonas: Įrašykite savo telefono numerį.

6. Mokestinis laikotarpis: Įrašykite praėjusius kalendorinius metus, pvz.: 2013 metais pildydami už 2012 metus įrašykite 12.

7. Pildymo data: Įrašykite prašymo pildymo datą.

8. Pirminė: Pažymėkite, jeigu per metus prašymą teikiate pirmą kartą.

9. Patikslinta: Pažymėkite, jeigu tikslinate jau pateiktą prašymą.

Pateikiame parapijos rekvizitus, kuriuos reikia įrašyti į laukelius:

10. Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 191306431

11. Paramos gavėjo pavadinimas: LENTVARIO VIEŠPATIES APREIŠKIMO ŠVČ. M. MARIJAI PARAPIJA

12. Buveinės adresas: PIETŲ G. 28, TRAKŲ RAJ.,  LT-25117 LENTVARIS

Svarbi informacija:

• Prašymo forma pildoma tik didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis, ryškiai, vienos spalvos rašymo priemone.
  • Prašymas turi būti būtinai pasirašytas.
  • Prašymo 16 laukelyje turi būti nurodytas paramos procentas.
  • Kiekvienas rėmėjas gali pateikti tik vieną prašymą FR0512 (per metus), kuriame galima nurodyti 2 paramos gavėjus ir jiems paskirstyti 2% (pvz. 0,5% – vienam paramos gavėjui ir 1,5% – antrajam). Norint paremti daugiau kaip 2 paramos gavėjus, reikia naudoti papildomą prašymo lapą FR0572P.
  • Jei prašyme procentais nurodyta pajamų mokesčio dalis, apskaičiavus pervestiną sumą, sudaro mažiau nei 10 litų, tai tokia suma paramos gavėjams nepervedama.

Prašymo pateikimo tvarka:

• Prašymą galima išsiųsti elektroniniu būdu, galima tiesiogiai įteikti VMI darbuotojui arba išsiųsti paštu adresu: Vytauto g. 19, LT – 21105 Trakai.

• Užpildytą prašymo formą galite atnešti į zakristiją, raštinę arba kreiptis į parapijos „Caritas“ (parapijos namai, 2 aukštas).
  • Tuščią prašymo formą galite paimti Lentvario bažnyčioje.

Dėkojame už Jūsų gerumą.