OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 2010.11.07

• Jeszcze dzisiaj, bezpośrednio po Mszy świętej, dzieci i młodzież zapraszają wszystkich chętnych do domu parafialnego na przedstawienie pt. „Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą”.

• W tym tygodniu:

Wtorek [9 listopada] – Święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
    Tego dnia w 1953 r. w Rosji, w więzieniu Władimir zmarł arcybiskup Mieczysław Reinys. Modlimy się o ogłoszenie go błogosławionym.

Środa (10 listopada) – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
    Czwartek (11 listopada) – Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa;
    Narodowe Święto Niepodległości.
    Piątek (12 listopada) – Wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

• Jutro, poniedziałek – ostatni dzień Oktawy Święta zmarłych – Msza święta wspólna (LT-PL) połączona ze śpiewem egzekwii za zmarłych o godz. 17.00

• Od wtorku wracamy do stałego rozkładu nabożeństw w naszym kościele.

Msza święta:

Niedziela – godz. 10.00 (PL) – 12.00 (LT)
    Wtorek, czwartek, sobota – godz. 8.00 (PL) – 9.00 (LT)
    Poniedziałek, środa, piątek – godz. 17.00 (PL) – 18.00 (LT)

Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

W każdą środę o godz 16.40

W każdy czwartek – od godz. 9.30 – 10.30 (LT)
    W każdy piątek – od godz. 16.00 – 17.00 (PL)

Godzinki

W każdą niedzielę przed Mszą świętą czyli od godz. 9.20 – 9.45

Koronka do Miłosierdzia Bożego

Codziennie przed Mszą świętą.

• Zapraszamy chłopców do służby liturgicznej przy ołtarzu. Zgłaszać się trzeba do zakrystii.

• 27 listopada odbędzie się Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej. Zgłoszenia są przyjmowane do 22 listopada (więcej informacji szukaj w aktualiach).

• W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych, zaś kolejne spotkanie z ks. Franciszkiem odbędzie się 24 listopada / w środę/ o godz. 15.00 .

• Organizujemy także grupę osób dorosłych przygotowujących się do sakramentów świętych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii, do kapłanów.

• Przypominamy, że spotkania dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbywają się w każdą niedzielę po Mszy świętej.

• Od 9 listopada kościół będzie otwierany tylko godzinę przed nabożeństwem.

• Mamy nowy numer gazety Spotkania, zachęcamy do czytania.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 2010.10.31
OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 2010.10.24