Skirkite 1,2 % GPM

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą parapijai, kurią teikiate paskirdami 1,2% GPM. Kviečiame Jus ir šiais metais tapti mūsų parapijos rėmėjais, net neatvėrus savo piniginės. Tam tik reikia užpildyti prašymo formą FR0512 ir iki gegužės 1 d. pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI).

Pateikiame reikalingus duomenys užpildymui, pagal prašymo formos FR0512 atitinkamus laukelius:

1. Asmens kodas: Įrašykite tikslų savo asmens kodą.

2. Nuolatinio Lietuvos gyventojo vardas, pavardė: Įrašykite savo vardą ir pavardę.

3. Nuolatinė gyvenamoji vieta: Įrašykite savo gyvenamosios vietos adresą.

4. Telefonas: Įrašykite savo telefono numerį.

6. Mokestinis laikotarpis: Įrašykite praėjusius kalendorinius metus, pvz.: 2020 metais pildydami už 2019 metus įrašykite 2019.

7. Pildymo data: Įrašykite prašymo pildymo datą.

8. Pirminė: Pažymėkite, jeigu per metus prašymą teikiate pirmą kartą.

9. Patikslinta: Pažymėkite, jeigu tikslinate jau pateiktą prašymą.

Pateikiame parapijos rekvizitus, kuriuos reikia įrašyti į laukelius:

10. Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 191306431

11. Paramos gavėjo pavadinimas: LENTVARIO VIEŠPATIES APREIŠKIMO ŠVČ. M. MARIJAI PARAPIJA

12. Buveinės adresas: PIETŲ G. 28, TRAKŲ RAJ.,  LT-25117 LENTVARIS

Svarbi informacija:

• Prašymo forma pildoma tik didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis, ryškiai, vienos spalvos rašymo priemone.
  • Prašymas turi būti būtinai pasirašytas.
  • Prašymo 16 laukelyje turi būti nurodytas paramos procentas.

Prašymo pateikimo tvarka:

• Prašymą galima išsiųsti elektroniniu būdu, galima tiesiogiai įteikti VMI darbuotojui arba išsiųsti paštu adresu: VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.
  • Užpildytą prašymo formą galite atnešti į zakristiją, raštinę arba kreiptis į parapijos “Caritas” (parapijos namai, 2 aukštas).
  • Tuščią prašymo formą galite paimti Lentvario bažnyčioje.

Dėkojame už Jūsų gerumą.